Inspektorzy z wizytą w przedszkolu EUROPRYMUSEK

Na spotkaniu zorganizowanym w Niepublicznym Przedszkolu EUROPRYMUSEK przy ulicy Ciołkowskiego 54 w Białymstoku w dniu 21 września 2018 r. odbyły się zajęcia dla dzieci na temat bezpiecznej drogi do przedszkola. Na zaproszenie kadry pedagogicznej Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego przeprowadzili pogadankę na temat zasad bezpieczeństwa i prawidłowego zachowania się na drodze.
Dodatkowo przedszkolakom zaprezentowany został sprzęt wykorzystywany podczas codziennych kontroli. Uczniowie byli pod wrażeniem zarówno oznakowanego pojazdu inspekcyjnego, jak i motocykla służbowego, prezentowanych na zakończenie spotkania.

Podsumowując, przedstawiona tematyka bezpieczeństwa przekazywana poprzez zabawę, cieszyła się dużym zainteresowaniem, a zakładany cel spotkania określony jako podniesienie wiedzy i bezpieczeństwa dzieci z Niepublicznego Przedszkola EUROPRYMUSEK został osiągnięty. Wydają się to potwierdzać także serdeczne podziękowania kadry pedagogicznej placówki skierowane na zakończenie do inspektorów.

W przyszłości spotkania takie będą kontynuowane.